Oyun Haberleri

Valoran’ın Yeni Ajanı Killjoy

Riot Games imzasıyla piyasaya sürülen ve geçtiğimiz ay içinde beta süreci tamamlanmış olan Valorant adlı oyuna yeni bir ajan olarak Killjoy geliyor. Alman kökenli olan ajanın özellikleri açıklandı. Rekabete dayalı oynanış biçimi ile ön plana çıkmakta olan Valorant oyunun beta sürecinin bitmesinden sonra 2. karakterinde tanıtımı yapılmış oldu. Bu içerikte, yapılan açıklamaya göre ajanın bilgilerini ve özelliklerini sizlerle paylaşacağız.

         Valorant’ın Yeni Ajanı Killjoy’un Tanıtımı

Dijital oyunlar ve espor evrenindeki en büyük temsilcilerden olan ve neredeyse bütün oyuncular tarafından bilinen Riot Games, 2020 yılında çıkarmış olduğu Valorant oyununu her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Oyun her ne kadar beta sürecini yeni tamamlamış olsa da şimdiden bu oyunun, oyun dünyası içerisinde ne kadar önemli bir yer tutacağını kanıtladığını söyleyebiliriz. Birbirinden farklı yeteneklere sahip olması ile şimdiden oyuncular tarafından çok sevileceği belli olan Killjoy ajanı, Valorant’ta çok popüler olacak gibi duruyor. Teknoloji dehası olması ile ön plana çıkan karakter hem alan savunması hem de saldırı turlarında rahatlıkla kullanılabilecek türden bir karakter. Valorant ustalarına kullanabileceği birçok özellik sunulmuş durumda. Riot Games’in yapmış olduğu açıklamaya göre karakterin öne çıkan özellikleri şöyle;

Valoran'ın Yeni Ajanı Killjoy
Valoran’ın Yeni Ajanı Killjoy

Alarmbot: Gizli bir alarmbot, menzil içindeki düşmanları avlamanıza yarayacak türden bir özellik. Bot hedefe ulaşmasının ardından güvenlik açıklarından istifade ederek patlıyor. Yerleştirmiş olduğunuz bir botu geri çağırmak için ise EKIP tutmanız gerekmekte.

Taret: 180 derecelik bir açıya sahip, görüş alanındaki düşmanları otomatik olarak hedef almaya başladıktan sonra ateş eden bir taret. Açılan bir taret kulesini geri çağırmak içinse yine EKIP tutmanız gerekmekte.

Nanoswarm: Nanoswarm bir tip el bombası olarak değerlendirilebilir. Nanoswarm özelliği size zarar vermekte olan bir nanobot sürüsünü yok etmek için kullanabileceğiniz bir özellik.

Kilitleme(Üstün Yetenek): Kilitleme aygıtı ekipmanlarından birisi. Uzunca bir kurulma süresinin ardından, 180 derecelik açısı içerisinde kalan tüm düşmanları atmakta. Yerleştirmiş olduğunuz cihaz düşmanlar tarafından yok edilebilmektedir.

AjanSözleşmesi: Bir silah arkadaşı, Killjoy temsilcisi, İki başlık, üç sprey, bir oyuncu kartı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı