Oyun Haberleri

Strange Adventures In Infinite Space Ücretsiz Oldu

Pandemi dönemiyle birlikte bazı oyunlar ücretsiz hale çevrilmeye devam ediyor. Itch platformu hali hazırda ücretsiz oyunlar sunabilen bir firma. Yeni duyurdukları kampanyalarında ise 18 yıl önce piyasa sürdükleri Strange Adventures in Infinite Space oyunu yer alıyor. Oyunun tür olarak bir uzay simülasyonunu içeriyor.

Tek kişi olarak oynanan bir oyun olan Strange Adventures in Infinite Space, seneler önce piyasaya sürülmüş haliyle değil, yeni ve güncellenmiş haliyle oyun severlerin karşısına çıkıyor. Oyundaki bazı hatalar giderilmiş, daha konforlu bir oyun deneyimi amaçlanmış. Itch firması da bu güncelleme ile birlikte oyunu ücretsiz olarak yayınlama kararı aldı. Eski bir oyun olmasına rağmen uzay simülasyonu türünde olduğu için çok sayıda oyuncunun ilgisini çekmekte.

Strange Adventures In Infinite Space Ücretsiz Oldu
Strange Adventures In Infinite Space Ücretsiz Oldu

Strange Adventures in Infinite Space Nasıl Bir Oyun?

Strange Adventures in Infinite Space, her defasında farklı türdeki bir aksiyonu içerisinde barındıran bir uzay simülasyon oyunudur. Roguelike olarak tabir edilen bir oynanışa sahiptir. Uzay düzleminde varlığını sürdürme oyunun temel amacıdır. 21’den fazla uzay aracı bulunmaktadır. 69’dan fazla kullanılabilecek silah vardır. En iyi silahlarla istilacı uzaylılara karşı hayatta kalmaya çalışmak gerekiyor.

Oyunu türevlerinden ayıran bazı detaylar var. En önemli özelliği ise oyunu bitirdikten veya oyundan çıktıktan sonra, artık o noktadan oyuna başlanması imkânsız. Roguelike oyunlarının temel prensibi de budur. Oyuna tekrar bağlanıldığında oyun haritası yenilenir. Bu yüzden kullanılan stratejiler sürekli güncel tutulmalıdır. Harita sürekli güncellendiği için oyunu bitirme mantığı, klasik bir oyunu bitirme mantığından daha farklıdır.

Strange Adventures in Infinite Space oyununun neredeyse her bilgisayarda oynanabileceğini belirtmek gerekir. Sahip olduğu grafikler bilgisayarı yormayacak düzeydedir.

Strange Adventures in Infinite Space Nasıl Ücretsiz İndirilir?

Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilmek için aşağıdaki adımları izlemek yeterlidir:

  • Buraya tıklayarak oyun indirme sayfasına gidin.
  • Açılan sayfada “DownloadNow” butonuna tıklayın.
  • Açılan ekranda bağış yapıp yapmak istemediğinize karar verin. Eğer bağış yapmadan oyunu indirmek isterseniz “No thanks, justtake me tothedownloads” butonuna tıklayın.

Açılan yeni sayfada sahip olduğunuz işletim sistemine uygun dosyaya erişin ve indirme işlemini başlatın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı