Oyun Haberleri

Star Wars Squadrons Ayarlarını Detaylı Bir Şekilde Yapabileceksiniz

Teknolojinin gelişmesiyle birlik gerçekçi görüntülere yaklaşan oyunlar ile kullanıcıların oyunlara olan ilgisi oldukça artış göstermiştir. Oyunları oynamadan önce grafikler ayarlarını detaylı bir şekilde ayarlayarak gerçeğe yakın görüntüler ile oynanabilirliğine bakıyorlar. Oldukça performanslı bilgisayarlar gerektiren bu oyunlar için özel bilgisayarlar alıyorlar. Kullanıcıların bu beklentileri karşılayan oyunlar her zaman rakiplerinden önde olmayı başarıyor ve oyuncuların ilgisini çekmek anlamında başarı elde ediyorlar. Yeni gelen bilgilere göre Star WarsSquadrons ayarlarını detaylı bir şekilde ayarlayabileceksiniz. Oyunun mekaniği ve ara yüzüne kadar çoğu özelliği hakkında detaylı ayarlamalar yapabileceğiniz duyuruldu. Bu özellik ile kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılayacak gibi gözüküyor. Oyuncular gözlerini bu oyun üzerine çevirdiler. Heyecanla bekledikleri bu özellik sayesinde gerçek görüntüler yakalayabilecekler.

Star Wars: Squadrons, oyuncuların beklentilerine göre ayarlarını değiştirerek oyunu istedikleri kadar gerçekçi özelliklere getirebileceklerini duyurdu. Oyuncular yeni bir heyecan içerisine girdiler. Bu özelleştirmelere sayesinde oyun içindeki kullanıcıların gemileri de etkilenecek ve HUD ayarları ile bütün mekanik ayarlar üzerinde oynamalar yapılabilecek.

Star Wars Squadrons Ayarlarını Detaylı Bir Şekilde Yapabileceksiniz
Star Wars Squadrons Ayarlarını Detaylı Bir Şekilde Yapabileceksiniz

Star Wars: Squadrons Özellikler Hakkında

lan S. Farizer açıklamalarında oyun mekaniği hakkında oyuncuların oyun içerisinde aradığı deneyimleri fazlaca yakalayabileceklerini beklentilerini fazlasıyla karşılayacağını belirtti. Oyuncular oyun içerisinde çok oyunculu bölümlerde oynarken geminin iç ve dış kısmına bunun yanı sıra kokpitine özelleştirmeler yapabileceğini söyledi. Oyun için unsurların sanki gerçek evrende gerçekte varmış gibi gözükeceğini belirtiyor. Pek mantıklı gelmese de çoğu oyuncu bunu umursamıyor ve filmlerde nasıl oluyorsa o şekilde gerçekçi olmasını istiyorlar. Beklentilerini açık şekilde belirleyen kullanıcıların beklentisi yükseliyor. Oyun içerisinde bulunan kozmetik ürünler gizlenebilecek. Bu özelliği kullanmak isterseniz  kendi Starfighter’ınıza değişik yarış şeritleri ekleyebileceksiniz fakat bunlar farklı rakipler tarafından gözükmeyecektir.Star WarsSquadrons ayarlarını detaylı bir şekilde ayarlayabileceksiniz özelliği kullanıcıları şimdiden heyecanlandırmış gibi gözüküyor. Oyuncuları yönlendirmek adına bazı değişik öğeler eklenecektir. Bu öğeler sayesinde gerçek bir uçuş deneyimine yaklaşacaksınız fakat isteğe bağlı olarak bu özelliği kapatabileceksiniz. Sizlere çoğu avantajı sağlayacak bu oyun sayesinde aradığınız özelliklerin birçoğunu elde edebileceksiniz. Farklı deneyimler için kesinlikle denemenizi öneriyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı