Oyunlar

Sistem Gereksinimi Düşük Oyunlar

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte gelişmekte oyunların sistem gereksinimleri de artmaktadır. Eski bir bilgisayara sahipseniz bu oyunları oynamak sizin için bir hayal oluyor. Dolarında yükselmesi ile birlikte yüksek sistemli bilgisayarların fiyatları oldukça artmış durumdadır. Oyun oynamayı seviyorsanız ve sistem gereksinimleri sizin için büyük sorun haline geliyorsa sizler için sistem gereksinimleri düşük oyunlar bulunmaktadır. Bu oyunları çok yüksek özellikler gerektirmeden bilgisayarınız üzerinde oynayarak eğlenceyi yakalayabilirsiniz. Bu tarz oyunlar geliştiren şirketler müşterilerini düşünerek hareket etmektedirler. Sizin için üretilen bu oyunlara çok kolay bir şekilde erişebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan sizler bu oyunları tanıtalım.

Into the Breach

Kulağınıza yabancı gelmeyecek FasterThanLight oyununun yaratıcıları sayesinde sizlere sunulan bu oyun beklentilerinizi karşılayacaktır. IntotheBreach oyunu 2D olmasıyla bu tarz oyunlara ilgisi olanların beklentilerini fazlasıyla karşılayacaktır. Oyunun amacı mech adı verilen robotlar tarafından istilaya uğrayan dünyayı kurtarmaktır. Sistem gereksinimleri düşük oyunlar listesinde ilk sırada yer alan bu oyun için 1GB ram ve 1.7Ghz gibi küçük bir işlemci yeterli olacaktır.

Sistem Gereksinimi Düşük Oyunlar
Sistem Gereksinimi Düşük Oyunlar

World of Warcraft Classic

Zamanın en zevkli oyunlarından biri olarak dünyaya adını duyurmuş bu oyun sizlerin beklentilerin fazlasıyla karşılayacaktır. Çıktığı dönemlerde oldukça popülerlik yakalamış bu oyunu hayatında bir kez bile olsa herkes oynamıştır. Nostalji yaratan bu oyun hala oyun severlerin beklentilerini fazlasıyla karşılamakta ve yoğun bir ilgi görmektedir. 3D grafiklere sahip olan bu oyun 2GB ram ile sizlerin beklentisini karşılayacak bir hızda çalışacaktır. Bu sayede bilgisayarınızı zorlamadan bu muhteşem oyunu oynayabileceksiniz.

Çocukluğunuzun vazgeçilmezi olan bu oyuna ilgi günümüzde hala devam etmektedir. 3D grafikleri ile sizlerin eğlencesine sunulan bu oyunun yeni çıkan serileri yüksek sistemler gerektirirken bu seride sistem gereksinimleri düşük oyunlar arasına girmektedir. Çocukluğumuzun gözdesi olan genellik TV programların takip ettiğimiz bu oyun sizlere eşsiz bir özlem yaşatacaktır. Bu oyunu 2GB ram ve düşük performansta bir işlemci ile açmanız mümkün olacaktır. Sisteminizi zorlamayacak bu oyun ile keyifli anlar yaşayabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı