Oyun Haberleri

Red Dead Online The Naturalist Güncellemesi Geldi

Red Dead Online oyunu için The Naturalist adlı güncellemenin çıktığı oyunun yapımcı şirketi olan Rockstar Games tarafından duyuruldu. Yeni güncellemeye dair birçok detay paylaşan Rockstar Games, birde yepyeni bir tanıtım videosu yayınladı. Oyun dünyasının en önemli firmaları arasında yer alan, her çıkarttığı oyunuyla adından söz ettiren Rockstar Games, Red Dead Online oyununa olan ilgiyi korumayı başaracak gibi duruyor. Oyunun zaten halihazırda sahip olduğu vahşi doğasının içerisine daha net girmemizi sağlayacak bu içerik aynı zamanda oyun severlerin ikilemde kalmasına neden olabilir.

                                   The Naturalist Güncellemesinin Detayları

Red Dead Online: The Naturalist güncellemesi oyunun şu ana kadar almış olduğu güncellemeler arasından en büyükler arasında diyebiliriz. Playstation 4 ve PC sürümleri için 5 GB’lık bir boyuta sahip olan güncelleme, Xbox One sürümü için ise 4.70 GB bir boyutla karşımıza çıkıyor. Yukarıda belirttiğimiz gibi bu güncelleme oynayıcıları ikilemde bırakabilecek türde.

Oyunun sahip olduğu vahşi doğayı, hayvanları korumak tabi ki tamamen oyuncuların eline bırakılmış durumda. Fakat her ne kadar onları koruyabilseniz de postlarından da eşsiz kıyafetler elde etme şansına sahipsiniz. Bunu yapabilmeniz için senaryonun gidişatında iki ana karakter ön plana çıkmakta. Harriet Davenport karakterine yardım ederek bu efsanevi hayvanların izlerini sürebiliyor. Onlardan sadece numuneler toplayarak doğayı korumak adına çok önemli keşifler yapabiliyorsunuz.

Red Dead Online The Naturalist Güncellemesi Geldi
Red Dead Online The Naturalist Güncellemesi Geldi

Diğer karakterimiz ise Gus MacMillan. Gus ise Harriet’in tam tersi bir karakter. Bir tüccar olarak karşımıza çıkan bu karakter sayesinde hayvan postlarını satarak ciddi paralar kazanabiliyor, ya da belirttiğimiz gibi postlardan farklı kürkler elde edebiliyorsunuz. Ayrıyeten bu güncelleme yepyeni ekstraları da beraberinde getiriyor. Yeni bir at, geliştirilmiş kamera açısı ve yepyeni eşyalar da güncelleme ile oyuna eklenmiş durumda. Rockstar Games ayrıca Outlaw Pass 3’ün 19 Ekim tarihine kadar 40 külçe altın karşısında satın alınabileceğini açıkladı. Bunun sayesinde XP Boost kazanmanızın yanı sıra yeni bir köpek, silah güncelleme parçaları, kamera filtreleri, yeni bir köpek ve harcadığınız 40 külçe altını tekrar elde edebiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı