Oyun Haberleri

PUBG Mobile Erangel 2.0 haritası sızdırıldı

PUBG Mobile Erangel 2.0 haritası sızdırıldı

Geçtiğimiz günlerde Gizemli Orman Modu’ndaki put detayıyla kullanıcıların çok konuştuğu oyunun şimdi ise sızdırılan Erangel 2.0 haritası ile gündeme geldiğini söylemek mümkün. Yeni güncellemeler ile oyun daha eğlenceli hale geliyor. İşte, PUBG Mobile Erangel 2.0 haritası için detaylar:

PUBG Mobile’ın en sevilen haritası olan Erangel haritası için Tencent yeni geliştirmeler yapıyor. Erangel 2.0 ile yükseltilmiş bir versiyona kavuşacağı Çin’deki oyuncular tarafından sızdırıldı. Çin’de farklı bir adlandırma ile oyuncuların karşısına çıkan oyunun, küresel versiyonunda da benzer geliştirmelerin yer alacağı söyleniyor.

erangel 2.0 haritası

Beta güncellemesiyle Erangel 2.0 haritasında önemli iyileştirmelerin yanında grafik detaylarının düzeltileceği, yeni özelleştirmelerin ekleneceği ve yeni bir rota planlayıcısının oyuna ekleneceği dıuyumlar arasında. Söz konusu güncellemenin yakında oyunun küresel versiyonunda da yer alacağı aktarılıyor.

Erangel haritasına eklenecek yeni rota planlayıcısı ve yol noktası oyuncular için daha fonksiyonel hale geliyor. Mini haritada yönlendirme özelliği sunulacak. Bunun da rota planlayıcısı olarak adlandırılacağı söylentiler arasında. Bu özelliğin sunduğu şey , oyuncuların daha önceden birbiriyle eşleşmesini sağlamak. Oyuncular aynı PC versiyonunda olduğu şekilde birkaç yeri işaretleyebilir ve atladıktan sonra oyuna aktarılan rotalarını planlayabilir.

Oyunun grafikleri seviliyor olsa da yine de Tencent oyunun grafiklerini daha rafine hale getirmeyi amaçlıyor. Bunun yanında yeni tasarımların geleceği edinilen bilgiler arasında. Yeni tasarımlardan çıkarılacak sonucun ise evlerin iç kısımlarındaki görünümler ve kulelerin değiştirilmesi olarak belirtiliyor.

Ultra HD modunun gelmesi bir süredir beklenen oyunda , gelecek yeni güncelleme ile birlikte bu desteğin sağlanacağı söyleniyor. Ultra HD grafik ayarlarının daha da işlemesi için güçlü bir CPU ve GPU’ya ihtiyacınız bulunuyor, yani bu özelliği kullanmak için amiral gemisi denilen tipte güçlü bir telefona sahip olmanız gerekiyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı