Uncategorized

İnternetsiz Oynanabilecek Oyunlar Nelerdir Android ve iOS İnternetsiz Oyunlar

İnternet bağlantıları olmadan oynanabilen internetsiz oyunlar, pek çok kullanıcı tarafından merak edilmektedir. Özel olarak güncellenmiş bir şekilde burada hazırladığımız oyun listesi ile siz de internet bağlantısı gerektirmeyen internetsiz oyunları telefonlarınıza indirebilir ve dilediğiniz vakit oynayabilirsiniz. İnternet olmadan oynanabilen oyunlar, Android ve iOS uygulama marketlerinde yer almaktadır. Pek çok kullanıcı genelde toplu taşımalarda veya metrolarda internet yokken oynayabileceği oyunları öğrenmek için internet gerektirmeyen oyunlar listeleri hakkında arama yapmaktadırlar. Bu yazıda Android ve iOS telefonlarında internetsiz oyunlar listesini bulabilirsiniz.

Android ve iOS İnternetsiz Oyunlar Listesi

Cep telefonlarının gelişmesi ile birlikte oyunlar da hayatımıza yer edinmeye başlamaktadır. Yüzlerce oyun, pek çok farklı kategorilerde kullanıcılar ile buluşmaktadır. Mobil oyunların yaygınlaşması ile beraber oyunlara bağlılık da aynı oranda artış göstermektedir. Beraberinde kullanıcılar, toplu taşıma gibi internetin olmadığı ortamlarda da internet olmadan oynanabilen oyunlar hakkında araştırmalar yapmaktadır. Aşağıda hazırlamış olduğumuz liste üzerinden sizlerde mobil cihazınızda oynayabileceğiniz internet gerektirmeyen oyunları öğrenebilir ve bu oyunları da cihazınıza uygulama marketleri aracılığıyla kolaylıkla indirebilirsiniz.

İnternetsiz Oynanabilecek Oyunlar Nelerdir Android ve iOS İnternetsiz Oyunlar
İnternetsiz Oynanabilecek Oyunlar Nelerdir Android ve iOS İnternetsiz Oyunlar

Android İçin İnternetsiz Oyunlar

Android işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlarda oynayabileceğiniz internet gerektirmeyen oyunlar ile birlikte sizlerde cihazınızda herhangi bir internet bağlantısı bulunmadan bu oyunları oynayabilir ve oyunlardaki ilerlemelerinizi otomatik kaydedebilirsiniz. İşte Android internetsiz oyunlar listesi şu şekildedir;

-Merged

-Daddy Long Legs

-Stack

-Omino

-New Star Futbol

iOS İçin İnternetsiz Oyunlar

Bu işletim sitemlerine sahip iPhone telefonlarınızda oynayabileceğiniz internet olmadan oynanabilen oyunlar burada yer almaktadır.  İndireceğiniz bu oyunlar ile beraber internet gerektirmeden rahatlıkla telefonlarınızda oyun oynayabilirsiniz ve oynadığınız oyunlardaki ilerlemeleri otomatik olarak kaydedebilirsiniz. İşte iOS internetsiz oyunlar listesi şu şekildedir;

-Hill Climb Racing

-Subway Surfers

-Red Ball 4

-Sonic The Hedgehog 4 Episode 2

-2 Cars

İşte sizlere internet olmadan oynayabileceğiniz oyunları bu şekilde listelemiş bulunuyoruz. Bu oyunlar uygulama marketlerinde en çok tercih edilen oyunlar arasında yer almaktadır. Sizlerde internet gerektirmeden oyun oynamak istiyorsanız eğer bu oyunları tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı