Oyun Haberleri

Epic Games Bu Hafta 2 Oyunu Ücretsiz Yapıyor

Epic Games, zaman zaman ücretsiz oyun kampanyaları sunarak oyuncuları sevindiren bir firma olarak bilinir. Mayıs ayında GTA 5, Civilization 6 gibi devasa oyunları ücretsiz hale getiren firma bu hafta 2 yeni oyunu daha ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor. Kullanıcılar bu oyunları oynamak için Perşembe akşamını bekleyecek. Oyunları kütüphanesine ekleyen kullanıcılar Epic Games kütüphanesi içerisinde sürekli olarak oyunun sahibi olacak.

Epic Games’ten Yeni Oyun Kampanyaları

Epic Games, bu hafta Next Up Hero ve Tacoma adlı 2 oyunu ücretsiz hale getiriyor. Aksiyon dolu bir rol yapma oyunu olan Next Up Hero, size hafiften nostalji yaşatacak. 11 Ocak 2018 yılında piyasaya sürülen oyun Windows ve Mac OS platformlarında oynanabilmekte. Oyunun temel amacı keşfetmek ve kendini geliştirmek. Yeni yerler keşfet, zindanları tara, hazineleri topla ve büyük bir maceranın peşine koş. Oyunun en düşük sistem gereksinimleri incelendiğinde Windows 7 işletim sistemi, Intel Core i3 (3.4 GHz) veya AMD A8-7600 (3.1 GHz) işlemci, AMD Radeon HD 6850 / NVIDIA GeForce 650 / Intel Iris Pro 5200 ekran kartı, 8 GB RAM, 1 GB VRAM ve 5 GB depolama alanı gerekir. Mac OS kullanıcıları en az 10.12 (Sierra) sürümüne sahip olmalıdır.

Epic Games Bu Hafta 2 Oyunu Ücretsiz Yapıyor
Epic Games Bu Hafta 2 Oyunu Ücretsiz Yapıyor

Epic Games mağazasının oyuncular için ücretsiz olarak sunacağı bir diğer oyun Tacoma oldu. Hikaye tabanlı macera oyunu, birinci şahıs görünümüne sahip 2017 yapımı bir oyun olarak karşımıza çıkmakta. Terk edilmiş bir uzay istasyonunun yer aldığı oyunda gizemli bir yapay zeka ile birlikte yer alıyorsun. Sıradan bir iş gününde yaşanan felaket sonucunda artık herşey eskisi gibi değil. Keşfet ve gizemleri çöz. Birden farklı senaryonun yer aldığı oyunda farklı hikayelere ev sahipliği yapmak mümkün hale gelmekte. 2088 yılında geçen oyun, fütüristik bir hikayeye sahip. Hikayeyi keşfet, durumu çözüme kavuştur. Oyunun en düşük sistem gereksinimleri Windows 7 64 bit işletim sistemi, 1.6 GHz işlemci, 2 GB VRAM ekran kartı, 4 GB RAM ve 11 GB depolama alanı olmakta.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı