Oyun Haberleri

En İyi Android Mobil Oyunlar

Mobil oyun dünyasının artık kullanıcılar tarafından istila edilmesiyle birlikte birçok oyun kendi desteğini mobil sürümlere vermeye başladı. Bunlara verilebilecek en iyi örneklerden birisi Call of Duty oyunudur. Günümüzde birçok oyuncuya hitap edebilecek muhteşem oyunlar mevcuttur. Konsollar bu konuda daha avantajlı olsa bile birçok kullanıcı mobil cihazlar üzerinden oyun oynamayı seviyor. En iyi Android mobil oyunları arasında günümüzde çok fazla oyun bulunmaktadır.

Mortal Kombat

Mortal Kombat oyunu ilk çıktığı günden itibaren birçok kullanıcı tarafından sevilen oyunlar arasında yer aldı. Bu oyunun mobil sürümü biraz geç gelse de birçok kişi oyunun ilk çıktığı günden bu yana büyük ilgi göstermektedir. Arkadaşlarınızla birlikte oyuna girerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Life is Strange

Life is Strange oyunu ilk çıktığı günden bu yana kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde oynanan bir oyundur. Oldukça heyecanlı olan bu oyun kaliteli bir yapımı bulunur. Oyun oynarken heyecan yaşamak ve aksiyon almak istiyorsanız bu oyun tam size göre olabilir.

Brawl Stars

Daha önce birçok kullanıcının bağımlısı olduğu Clash Royale ve Boom Beach gibi oyunların yapımcısından bir yeni oyun daha geldi. Arkadaşlarınızla birlikte oyun oynamak istiyorsanız ve savaş oyunlarına olan merakınız had safhadaysa bu oyun tam size göre olabilir. Kısa sürecek olan savaşlar sayesinde heyecanlı karşılaşmalar sizleri bekliyor.

En İyi Android Mobil Oyunlar
En İyi Android Mobil Oyunlar

PUBG Mobile

İster konsol üzerinde isterse bilgisayar üzerinden oynanan bu oyun bir süre önce Mobil cihazlar için gelmiştir. Kullanıcılar bu oyun sayesinde çapraz platformla birlikte arkadaşlarıyla daha rahat bir şekilde oynayabilecektir. 100 kişilik bir hayatta kalma mücadelesi olan bu oyunla birlikte en sona kalınmaya çalışılır.

Kafa Topu 2

Mobil cihazlarda en popüler oyunlar arasında yer alır. Karşı karşıya gelinen maçlarda eğlenceli karşılaşmalar yaşamak istiyorsanız bu oyun size göre olabilir. Oyunun içerisinde karakterlerin özel yeteneklerini iyileştirerek daha güçlü olabilirsiniz. Ayrıca oyunda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz gibi kariyer moduyla birlikte uzun soluklu oyunlar yaratabilirsiniz. Karakterinizi özel hale getirerek oyun içerisinde farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı