Teknoloji Haberleri

Bu Bilgisayarlar İle En İyi Deneyimleri Yaşayın

Günümüz teknolojisi ilerledikçe oyun severlerin hayalleri de ilerliyor. Kendini geliştirdikçe daha gerçekçi görüntüler yakalayan oyun firmaları oyunlara mükemmel kalitede oyunlar sunmaktadır. Fakat eski bilgisayarla ile bu oyunları oynamak pek mümkün olmuyor. Performanslı bilgisayarlar ile akıcı ve hızlı oynayabileceğiniz bu oyunları düşü özelliklerdeki bilgisayarlar açmayabilir. Oldukça ilgi toplayan gerçeğe yakın bu oyunlar filmleri aratmıyor. Bu nedenle grafik kalitelerin yüksek olması bilgisayarları zorluyor. Eski bir bilgisayara sahipseniz performanslı bir bilgisayar almanızı öneririz. Uzun süreli kullanabileceğiniz bu bilgisayarlar oldukça kaliteli olacaktır. Biz sizler için ufak araştırmalar yaptım. Gelin beraber inceleyelim. Bu bilgisayarlar ile en iyi deneyimleri yaşayın.

Asus ROG Zephyrus S GX531

Tasarımı ile oldukça kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran bu bilgisayar listemizin en başındaki en iyi dizüstü bilgisayar olarak seçilmiştir. İntel Core i7 8750H işlemcisi ile gücünü gösteriyor. 24GB ram kapasitesine sahip bu bilgisayarlar 8GB ram ile satışa sunulmaktadır. Oyuncular için oldukça kullanışlı bir bilgisayardır.

RazerBlade 15

Bu bilgisayar tasarım konusunda en iyiler arasında yer almaktadır. Olduk zarif gözüken bir üründür. Özellik bakımından 16GB ram özelliğine sahip bu bilgisayar 256GB ve 512GB PCIe SSD depolamaya sahiptir. Kötü yanı olarak diğer bilgisayarlara göre fiyat olarak fazladır. Bütçenizi zorlayabilir. Bu özelliklere göre fiyatı değer. Bu bilgisayarlar ile en iyi deneyimleri yaşayın.En iyi oyunları siz oynayın.

Asus Zephyrus G14
Asus Zephyrus G14

AsusZephyrus G14

Pil ömrü olarak diğer bilgisayarlara göre daha ön plandadır. İdeal bir oyuncu bilgisayarı olarak seçilebilir. Zarif bir tasarımı vardır. Fiyat olarak 1450 dolar gibi bir fiyatı vardır. Sade tasarımda bir bilgisayar için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacaktır.

LenovaLegion Y740

Son tanıtacağımız bu ürün 9. nesil intelcore i7-9750H işlemcisi ile gücünü kanıtlamaktadır. Pil ömrü bakımından kullanıcılara güzel imkanlar sağlar. Sizlerde güzel bir oyun bilgisayarına sahip olmak istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Fiyat olarak 3000 dolar gibi bir fiyatı vardır. Pahalı gelebilir fakat beklentilerinizi oldukça karşılar. Uzun ömrülü kullanacağınız bu bilgisayarlar ile en iyi deneyimleri yaşayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı